Navigation toggle
Split, 110910. Stadion, Poljud.Nogometna utakmica, 7. kolo prve HNL, Hajduk - Dinamo.Na slici: Torcidina poruka HNS-u.Foto: Josko Ponos/ CROPIX
 Joško Ponoš / CROPIX
HNS KAO META

Torcida jasno Markoviću poručila kako ne želi reprezentaciju na Poljudu

'Ukradeni kup, kupljeni suci i kladionice glavnog grada, trilogija jada narko gada, tko visoko leti nisko pada'
Piše: Alen OrlićObjavljeno: 12. rujan 2010. 01:45

Opet je na tribinama bilo veselo. Pun stadion i odlična atmosfera, Torcida je davala ritam pjesmom i navijanjem. Bakljada sa sjevera u drugom poluvremnu nakratko je okovala Poljud u dim, ali prošlo je sve bez posljedica. Na južnoj tribini nekoliko desetaka gostujućih navijača.

Zvižducima je dočekan Ante Rukavina, a to se moglo i očekivati. Torcida koja je ove večeri bila raspoložena za isticanje transparenata Šibenčaninu je uputila prvu poruku: “Jednom funcut, uvik funcut, sluga purgerska A. R. (24).”

Na sjeveru je istaknuta poruka koja je očito adresirana na vodeće ljude Dinama.

“Ukradeni kup, kupljeni suci i kladionice glavnog grada, trilogija jada narko gada, tko visoko leti nisko pada.”

Torcidaši nisu preskočili niti čelnike HNS-a. Ta je poruka sadržavala i neke “grube riči” pa ćemo je ovdje “cenzurirati”.

“Dok smo čekali vaša obećanja reprezentacija je punila maksimirska zdanja. Sad oćete u Splitu, a mi vam nudimo tvrdu k... Markoviću, jedi govna."

08. lipanj 2026 04:01