U RAZGOVORU ZA SN ‘Za Belju bi bilo najbolje da ovo nikad nije napravio! Već je na meti, evo koliko sada vrijedi‘ Po njegovu profilu, mislim da bi mu najbolje odgovarala španjolska ili francuska liga, a bojim se da bi u Italiji imao problema‘