Rus Andrej Rubljov (ATP - 18.) pobijedio je Francuza Arthura Rinderknecha (ATP - 31.) sa 6:2, 6:4 i po peti put u karijeri plasirao se u polufinale ATP 500 turnira u Dubaiju.
Ruskom tenisaču ovo je sedmi nastup na Dubai Duty Free Championshipu, a iza sebe ima jedan osvojen trofej (2022.) i jedno finale (2023.).
Rubljov je za pobjedu nad Rinderknechom trebao samo 75 minuta. U polufinalu čeka pobjednika dvoboja između Čeha Jakuba Menšika (ATP - 13.) i Nizozemca Tallona Griekspoora (ATP - 25.).
Prvi polufinalni par je poznat, a čine ga Rus Danil Medvjedev (ATP - 11.) i Kanađanin Felix Auger-Aliassime (ATP - 8.).










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....