Na području Baške na otoku Krku sinoć je oko 20.35 sati došlo do tragične nesreće u kojoj je život izgubila 21-godišnja vozačica.
Policija je danas objavila da je do nesreće došlo kada je vozačica po izlasku iz zavoja, zbog prevelike brzine, izgubila nadzor nad vozilom te udarila u metalnu zaštitnu ogradu, nakon čega je prešla na suprotnu stranu, gdje je udarila u prednji dio autobusa riječkih registracijskih oznaka.
Unatoč pruženoj liječničkoj pomoći, 21-godišnja vozačica preminula je na mjestu prometne nesreće. Vozač autobusa, 40-godišnji državljanin Nepala, u ovoj je prometnoj nesreći lakše ozlijeđen.
Od trenutka prometne nesreće te tijekom očevida promet ovom dionicom bio je u potpunosti zatvoren, a od 00.10 do 01.10 sati odvijao se naizmjenično jednim prometnim trakom, nakon čega je u potpunosti uspostavljen, objavila je policija.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....