PRIVATNI ILI SLUŽBENI

ANKETA MEĐU MINISTRIMA: KAKVE MAILOVE KORISTE Butković baš i ne voli elektronsku poštu, a najoriginalniji je Kuščević: 'Sve zavisi o signalu...'

Predrag Štromar, Lovro Kuščević
 Tomislav Kristo / CROPIX

Ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković u četvrtak je prije sjednice vlade na pitanja novinara rekao da on ne piše, nego kontrolira prijedloge zakona te da službene e-mailove šalje sa službene, a privatne s privatne adrese.

"Inače se ja, da vam budem iskren, tim mailovima malo i koristim", dometnuo je ministar Butković.

Dan nakon što je otkrivena korespondencija potpredsjednice Vlade Martine Dalić s privatne e-mail adrese s konzultantima i odvjetnicima pri izradi tzv. lex Agrokor, novinari su ministra Butkovića pitali "što koristi kada piše prijedloge zakona", a on im je odgovorio da on ne piše, nego kontrolira prijedloge zakona.

"Prijedloge zakona vam ja ne pišem, to pišu službe u ministarstvu. Ja to kontroliram", izjavio je ministar.

Novinare je zanimalo i k...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
16. prosinac 2025 08:27