Jutarnji list u novogodišnjem dvobroju, koji na kioske stiže u četvrtak, ekskluzivno donosi prvi intervju s mandatarom za sastavljanje hrvatske Vlade Tihomirom Timom Oreškovićem.
U velikom intervjuu, koji su vodili glavni urednik i zamjenik glavnog urednika Jutarnjeg Goran Ogurlić i Gojko Drljača, mandatar Orešković progovorio je o svojim planovima u Vladi, načinu funkcioniranja kabineta, ali i o svojim životnim svjetonazorima i privatnom životu.
'Učinit ću sve da ljudima vratim nadu', kazao je mandatar uz napomenu kako će fokusiranost za novu Vladu biti ključna. Najavio je da razgovori s kandidatima za ministre kreću nakon Nove godine, a otkrio je i da će u izboru ljudi njegova riječ biti zadnja.
Reforme koje predlažu Most i HDZ ocijenio je kvalitetnima, a zadovoljan je...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....