POLICIJA U ŠOKU

Siniši je udarac zamračio um. No, nije trebao povući pištolj

Siniši Šostariću je istražni sudac odredio jednomjesečni pritvor
Siniši Šostariću je istražni sudac odredio jednomjesečni pritvor

ZAGREB-Njegova djeca kupuju jabuke malo iznad moje kuće, dolaze preko livada na motornom četverociklu. On je malo čudan i nije baš komunicirao sa susjedima.

Dva rotvajlera

Žena mu ne radi, imaju bolesno dijete. Njega se uvijek znalo vidjeti u skupim autima bez registracijskih pločica. Mislim da se bavio preprodajom, priča susjed Siniše Šoštarića, 41-godišnjeg policajca koji je prošlog petka službenim pištoljem ubio 18-godišnjeg Ivana Mamića.

Na imanju Šoštarićevih dva su psa rotvajlera, a na lokotom zaključanim ulaznim vratima dvorišta, pored kamere natpis “Ulazite na vlastitu odgovornost”. Mjere osiguranja nedvojbeno ukazuju da je gazda imanja policajac. Siniši Šoštariću je istražni sudac jučer odredio jednomjesečni pritvor.

Tragične okolnosti

-Radio sam s ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
30. prosinac 2025 09:09