Malo koja sredina u Hrvatskoj će imati stabilnu vlast kao što će to imati Zagreb, a upravo je to najveći protuargument kritičarima Siniše Hajdaša Dončića koji nisu prestali govoriti da je pokopao Zagrebački SDP jer ga je isporučio Možemo!.
Najprije je zajednička lista Možemo! i SDP-a osvojila čvrstu većinu u Skupštini grada Zagreba, a onda je aktualni gradonačelnik Tomislav Tomašević kojemu je već u prvom krugu za dlaku izbjegla pobjeda, uvjerljivo dobio izbore pošto se u drugom krugu sučelio s neovisnom Marijom Selak Raspudić.
Koalicija SDP-a i Možemo! naredne četiri godine može mirno vladati Zagrebom i provoditi vlastite politike bez ikakvih ustupaka i kalkuliranja.
Dogovorom s Možemo! Hajdaš Dončić si je osigurao participiranje u vlasti u najvećem gradu u drža...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....