Vilina Vlas, spa hotel i rehabilitacijski centar u Višegradu u Bosni i Hercegovini, točnije u Republici Srpskoj, skriva mračnu tajnu koje mnogi gosti, osobito stranci, uopće nisu svjesni.
Naime, rijetko tko zna da je spomenuto odmaralište nekada bilo zloglasno mjesto gdje se ubijalo, mučilo, silovalo... Danas ondje možete odsjesti u sobi u kojoj su srpske paravojne snage prije 25 godina vršile strašne zločine nad muslimanskim stanovništvom, piše The Guardian.
Iako su zidovi nanovo obojeni, a madraci promijenjeni, gosti i dalje spavaju u istim krevetima u kojima su nedužne žene mučki silovane, a bazen, u kojem se bezbrižno kupaju, bio je poprište brutalnih likvidacija.
Bakira Hasečić i sama je bila žrtva silovanja od strane srpskih vojnika, a danas je predsjednica Udruge ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....