LOŠA IDEJA

Neobična nesreća u Zagrebu: Vozač pokušao prijeći preko daske, automobil mu upao u tramvajske tračnice

U ovakvim slučajevima najčešće mora intervenirati vučna služba

Automobil upao u tračnice na Langovom trgu

 Čitatelj
U ovakvim slučajevima najčešće mora intervenirati vučna služba

Vozač automobila zagrebačkih registracija tijekom popodnevnih sati nedjelje upao je u tračnice tramvaja na kojima se izvode radovi.

Kako nam javljaju čitatelji, na Langovu trgu pokušao je prijeći preko manje daske, koja je vjerojatno postavljena za radnike i zapeo u rupi od izvađenih kamenih blokova.

image

Daska preko koje je pokušao prijeći

Čitatelj

Ovakvi slučajevi automobila koji upadnu u tračnice već se dulje ponavljaju diljem Zagreba i najčešće mora intervenirati vučna služba.

image

Automobil upao u tračnice na Langovom trgu

Čitatelj
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?

Komentari (7)

Ovaj komentar minimizirao je moderator na stranici

pokažite tog/tu šoferku

Ovaj komentar minimizirao je moderator na stranici

slika pokazuje pješački prelaz (gdje su daske) a auto je išao na raskršću!!! pa nije to isto!!! plati druže senfiću plati jer ovo je propust ljudi koji popravljaju prugu

Ovaj komentar minimizirao je moderator na stranici

Inteligencija glasača Svrake Senfa.

Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalima društva HANZA MEDIA d.o.o. dopušteno je samo registriranim korisnicima.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu društva HANZA MEDIA d.o.o. te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona o elektroničkim medijima.
23. srpanj 2025 05:58