MOURINHO DEBITIRAO

Pobjede Arsenala i Chelseaja na turneji po Aziji

Londonski klubovi Arsenal i Chelsea nastavili su turneju po Aziji, a u srijedu su slavili u prijateljskim utakmicama protiv lokalnih momčadi…

Arsenal je u Hanoiju deklasirao reprezentaciju Vijetnama sa 7-1, a Olivier Giroud je već tijekom prvog poluvremena ubilježio hat-trick. Francuski je nogometaš zabio u petoj, 40. i 43. minuti, a u nastavku su mrežu nedoraslog domaćina pogodili i Alex Oxlade-Chamberlain, dvaput Chuba Akpom, te Ignasi Miquel. Jedini je strijelac za Vijetnam bio Tran Manh Dung.

Jose Mourinho je svoj drugi mandat na klupi Chelseaja započeo pobjedom u Tajlandu protiv momčadi tamošnje lige okupljene pod nazivom Singha All-Stars. Engleski je klub slavio s 1-0, a jedini je pogodak postigao Romelu Lukaku s bijele točke u 34. minuti.

Prijateljske utakmice:

Vijetnam - Arsenal 1-7 (Dung 78 / Giroud 5, 40, 43, Oxlade-Chamberlain 46, Akpom 57, 59, Miquel 74)

Singha All-Stars - Chelsea 0-1 (Lukaku 34 - 11m)

25. travanj 2024 23:53