U ponedjeljak je u Dubrovniku, točnije u Pilama podno dubrovačkih
zidina, započelo snimanje još jednog velikog projekta svjetske
produkcije.
U ponedjeljak je u Dubrovniku, točnije u Pilama podno dubrovačkihzidina, započelo snimanje još jednog velikog projekta svjetskeprodukcije.
Riječ je o dokumentarnom serijalu 'Knightfall' koji sesnima za kanal History. Radnja prati put sir Landryja, jednog odvođa elitnih križarskih ratnika, vitezova templara, u potrazi zaSvetim Gralom. Snimit će se deset epizoda serije, u trajanju odsat vremena.
Producent serije je Jeremy Renner publici poznat po ulogama u filmovima 'Marvel's The Avengers, 'The Bourne Legacy' 'American Hustle', 'Mission: Impossible – Ghost Protocol' i brojnim drugim filmovima.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....