DVOSTRUKA KRUNA

Pogotkom Alvara Morate u 110. minuti utakmice Juventus je u finalu talijanskog Kupa u Rimu pobijedio Milan 1-0 osvojivši 11. naslov pobjednika Kupa.

Juve je ove sezone osvojio i prvenstvo, ponovivši tako uspjeh iz prošle sezone kada jer također osvojio dvostuku krunu. Torinska 'Stara dama' je tako postala prvi klub u povijesti talijanskog nogometa koji je osvojio dvije uzastopne dvostruke krune.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić je u Juventusovu pobjedu ugradio 120 minuta osvojivši treći trofej u prvoj sezonu u dresu ' La Vecchia Signore'.

Mandžukić je zbog naporne sezone dobio slobodno do 29. svibnja kada će se priključiti hrvatskoj reprezentaciji na pripremama za Europsko prvenstvo u Francuskoj.

Álvaro Morata Fantastic Goal HD - AC Milan 0-1... by 1SportS

23. travanj 2024 16:18