VELIKA INVESTICIJA

POSJETILI SMO NAJVEĆE TURISTIČKO GRADILIŠTE U HRVATSKOJ 'Ovdje će već do sljedećeg ljeta niknuti jedno od najluksuznijih zdanja na čitavom Mediteranu'

 
 Goran Šebelić / CROPIX
 

Punom parom oko 400 građevinskih radnika diže treći kat najluksuznijeg istarskog hotela, rovinjskog Parka, koji je nastao na temeljima onoga starog koji je prije početka radova lani potpuno srušen.

Gradnja velebnog hotela za one s dubljim džepom hotelijerske tvrtke Maistra, koja posluje u sklopu Adris grupe, traje od lani, a sve bi trebalo biti gotovo u ljeto 2018.

- Zasad sve ide po planu, a otvorenje hotela očekujemo na ljeto, dok će vanjski radovi svi biti gotovi do početka iduće sezone, tako da neće smetati gostima. Tada bi trebala biti gotova i šetnica i radovi na obližnjoj ACI marini - kaže nam predsjednik Uprave Maistre Tomislav Popović i tvrdi da će ovo biti perjanica njihova portfelja.

Pogled na more

- Definitivno će to biti naš najbolji hotel i vjerujem da će biti ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 02:17