Hollywoodskim skautima za oko je zapeo engleski napadač Jamie Vardy i njegova priča o tome kako je srušio rekord od 10 utakmica za redom u Premier ligi u kojima je isti igrač zabio gol javlja The Sun. Ruud Van Nistelrooy je dok je igrao u Manchester Unitedu postavio ovaj rekord, a proteklog vikenda Vardy je zabio u jedanaestoj uzastopnoj utakmici, upravo protiv Manchester Uniteda, čime se upisao u povijest.
Scenarist Adrian Butchart ovih je dana u Engleskoj i u Tinseltownu će održati nekoliko sastanaka s ciljem da pretvori priču o Vardyju, bivšem tvorničkom radniku, u blockbuster.
Prije samo pet godina Vardy je radio u njegovom rodnom gradu Sheffieldu i bavio se amaterskim nogometom. Sam Butchart je za priču rekao da je nevjerojatna i da je teško izmisliti bolju.
„Njegova pos...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....