Godine 2072. svijet je postao onakav kakvog se mnogi pribojavaju: ništa se ne može napraviti bez nadzora, politička korektnost caruje, a politički je sustav neka vrsta diktature.
To ne znači da u budućnosti nema kriminala. Mafija posluje jednako kao i danas, ali joj nije lako riješiti se leševa svojih protivnika i kolateralnih žrtava.
Srećom po njih, izumljena je teleportacija kroz vrijeme, pa dosjetljivi gangsteri unajmljuju tipove iz 2042., koji na točno određenom mjestu čekaju sa sačmaricom: oni im pošalju tipa prekrivenog vrećom i potrebno je samo pritisnuti obarač kako bi se likvidacija obavila. Jednostavno i unosno, pogotovo što 30 godina ranije nije na svakom koraku vrebala policija i sprječavala ubojstva.
Okorjeli diktator
Takve likvidatore zovu “looper”. Jedan od...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....