OKRUGLA OBLJETNICA

HLADNO PIVO PRIPREMA VELIKI OPEN-AIR KONCERT U SPLITU Nastavak proslave 30 godina impresivne karijere

 Mario Pavlovic
 
 

ZAGREB – Nakon što su dva dana za redom rasprodali zagrebački Dom sportova, Hladno pivo centralnu dalmatinsku feštu povodom 30. rođendana sprema na velikom open-air koncertu u Splitu na tvrđavi Gripe u subotu, 4. kolovoza.

Jedan od najvećih i najvažnijih hrvatskih bendova svih vremena uspio je progurati punk rock na vrhove top lista, iskrojiti glazbenu povijest kompletne regije i jedan underground zvuk izvući iz klubova.

Od kultnog prvog albuma “Džinovski”, pa preko “G.A.D.”, “Desetka” i “Pobjeda”, sve do brojnih hitova koji su obilježili horde fanova i oblikovali brojne generacije, pjesme Hladnog piva s pravom nose počasna mjesta u našoj rock antologiji.

“U ritmu moje dlakave guze”, “Studentska”, “Maderfakersi”, “Šef gradilišta”, “Bački zagre”, “...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 05:54