ADRIANA U DUBROVNIKU

NJOJ I 'RUŽNE' TENISICE ODLIČNO STOJE! Djevojka Duje Ćalete-Cara pozirala u 5.000 kuna vrijednoj obući pa izazvala podijeljene reakcije

 
 Instagram
 

Lijepa Dubrovčanka Adriana Đurđević, djevojka nogometaša Duje Ćalete-Cara, redovno se na Instagramu hvali svojim odjevnim kombinacijama u kojima se nerijetko nađu i dizajnerski komadi.

Tako se u posljednjoj objavi pohvalila s više od 5.000 kuna vrijednim glomaznim tenisicama s potpisom Balenciaga. Odjenula ih je uz crnu haljinu cvjetnog uzorka, a stil je upotpunila velikim sunčanim naočalama.

Tenisice kakve su se prije tridesetak godina nosile isključivo u sportskim kombinacijama, a dobivale su epitete ‘ružne’ i ‘’glomazne’, danas zahvaljujući dizajnerima nalaze svoje mjesto i u ormarima poznatih trendseterica.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. studeni 2025 23:18