FENOMENALNA REKLAMA

New York Times o Dubrovniku: 'Dođite u jesen, shvatit ćete zašto je toliko popularan'

Reportaža o Dubrovniku bit će objavljena i u tiskanom nedjeljnom izdanju New York Times-a koji ima nakladu dva milijuna primjeraka
Reportaža o Dubrovniku bit će objavljena i u tiskanom nedjeljnom izdanju New York Times-a koji ima nakladu dva milijuna primjeraka

ZAGREB - Američki The New York Times (NYT) objavio je atraktivnu reportažu o Dubrovniku preporučujući njegove hotele te ističući bogatstvo kulturno-povijesne baštine.

U reportaži objavljenoj u elektroničkom izdanju NYT-a pod nazivom "36 sati u Dubrovniku" novinar Charly Wilder, koji je ovog ljeta boravio u Dubrovniku, preporuča što se sve može vidjeti i doživjeti u Dubrovniku u tri dana, a za smještaj posebno ističe hotele Excelsior, Bellevue i Dubrovnik Palace koji posluju u sklopu Grupacije Jadranski luksuzni hoteli (JLH) iz kojih su danas i izvijestili o tom članku.

Za Dubrovnik autor članka piše i da 'nije više najbolja čuvana tajna', kao i da ljeti vrvi turistima, ali i ističe da 'ako dođete u jesen shvatit ćete radi čega je toliko popularan'.

Preporuča i vož...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 18:16