Dvoje bosanskih Youtubera, Amela i Dobra, postali su viralni nakon objave video snimke pod nazivom ‘Bosanske seljačine u Beogradu šetaju po Knez Mihailovoj ulici‘, a o njima su izvijestili brojni srpski mediji.
U videu komentiraju cijene i troškove u Beogradu sjedeći na kavi u središtu grada. Komentiraju i plaće u Srbiji te objašnjavaju što im je u Beogradu skupo, a što nije.
- Skupa je hrana. Mogu misliti kakve su cijene na placu, pričaju.
Ističu da bi jednaku cijenu platili za dvije kave u Njemačkoj, koliko su platiti i u Beogradu (više od 70 dinara).
- 772 dinara smo mi platili dvije kave, to je 6,67 eura, pa dobro toliko bi platili i u Njemačkoj, ali tamo su ljepše plaće, kako to da uspoređujemo, pričaju Youtuberi.
- Pijemo ledenu kavu i produženu s mlijekom. Dao s...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....