"Srbija je destinacija koju mnogi putnici često previde". Tako CNN započinje svoj tekst o, kako kažu, novoj vrućoj destinaciji u Europi.
Oni koji su putovali u ovu zemlju na jugoistoku Europe najčešće nisu napuštali Beograd zbog njegovog legendarnog noćnog života ili su u nju došli isključivo zbog svjetski poznatog glazbenog festivala Exit koji se održava u Novom Sadu.
Međutim, to je, kažu iz CNN-a, samo dio srpske turističke ponude.
Ljubitelji glazbe trebali bi u kolovozu svakako posjetiti Dragačevski Sabor u Guči, festival limenih puhača koji nerijetko zna biti poprište nekih nezaboravnih tuluma, dok bi oni željni prirode trebali ostati u Vojvodini i nakon završetka Exita kako bi uživali u njezinim nizinama i vinima.
CNN navodi da bi turisti u Srbiji svakako trebali...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....