Večeras će mnogo ljudi izaći u centar grada i uživati u čarima najljepšeg Adventa u Europi. Miris kuhanog vina, kobasica i fritula brzo će se proširiti gradom, a dan prije prve nedjelje došašća počinje nekoliko programa.
Blagdanska čarolija počinje kada padne mrak, u 18 sati, otvorenjem Ledenog parka na Tomislavcu. Oni koji uspiju ugrabiti prve ulaznice, klizat će uz zvukove jazza iz 30-godina za čiju će se izvedbu pobrinuti Jam Bucket.
Središnja svečanost počinje na Zrinjevcu u 19 sati paljenjem tisuća božićnih lampica i prvim obilaskom poznatog sajma. Organizatori kažu da će građani baš na Zrinjevcu ponovno proživjeti djetinjstvo i prisjetiti se okupljanja oko božićnog drvca s mirisom bakinih kolača u nosnicama.
Fuliranje
Svaku večer u paviljonu će svirati b...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....