Ivan Pemper desetljećima nije vidio ni čuo majku, polusestru i polubrata koji su 1969. godine otišli u Australiju. No zahvaljujući internetu, polusestra Vesna uspjela ga je pronaći, da bi sad Australci već peti put ljetovali u Triblju, naselju u zaleđu Crikvenice, piše Novi list.
Jednoga dana 2006. godine Nela Pemper javila se na telefon, a s druge strane linije bila je njezina svekrva. Ne bi to bilo toliko čudno da nisu izgubile kontakt na gotovo 40 godina. Nelin suprug Ivan desetljećima se nije vidio ni čuo s majkom, polusestrom i polubratom koji su se 1969. godine preselili u Australiju.
Ipak, dolaskom interneta obitelj u Australiji uspjela je pronaći informacije o Ivanu koji živi u Triblju. Njegova polusestra Vesna Burnett i suprug Kel već su peti put ondje.
Vesna je s ob...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....