Poznata blogerica Ella Dvornik postala je mama u sitnim noćnim satima sa subote na nedjelju. Kako je sama objavila u ponedjeljak na Facebooku, rodila je nakon 51 sat iščekivanja i Charles i ona su presretni.
Curica je dobila neobično ime, Balie Dee Dvornik-Pearce, o kojem posljednja 24 sata ne prestaju nagađanja odakle inspiracija.
Danas je Ella odlučila stati na kraj nagađanjima i objasnila o čemu se radi.
‘Balie se čita Bali. Ime je dobila po otoku Bali u Indoneziji gdje smo Charles i ja imali jedno od najznačajnijih putovanja. Bali u hinduizmu znači ‘vojnik’. U njihovoj mitologiji Bali je bio majmun ratnik koji je obarao svoje neprijatelje tako što bi zaželio želju.
Dee označava zvuk imena mog tate, Dino, i Charlesove mame Deirdre… Tako da ih uvijek nosi sa sobom i k...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....