KAKAV PEH!

Velika drama Ivane Knoll: ‘Ostala sam bez svega, nemam što ni odjenuti!‘

Zvijezda društvenih mreža i nogometnih stadiona nastojala je biti optimistična nakon što je ostala bez jednog kofera, izvještava britanski The Sun

Ivana Knoll

 Timmie/Goff Photos/Profimedia/Timmie/goff Photos/profimedia
Zvijezda društvenih mreža i nogometnih stadiona nastojala je biti optimistična nakon što je ostala bez jednog kofera, izvještava britanski The Sun

Ivana Knoll otkrila je da je opljačkana nakon što je stigla u Pariz i da joj je malo toga ostalo nakon što su joj ukrali haljine. Zvijezda nogometnih stadiona i društvenih mreža, koju prati čak 3,5 milijuna ljudi samo na Instagramu, koja je postala poznata izvan granica Hrvatske na prošlogodišnjem Svjetskom nogometnom prvenstvu, nastojala je biti optimistična nakon što je ostala bez jednog kofera, izvještava britanski tabloid The Sun.

Naime, nedugo nakon dolaska u London, Ivana je otputovala u još jedan slavni europski grad. No obožavateljima je na Instagramu obznanila da je ponovno postala žrtvom krađe u glavnom gradu Francuske. Influencerica je uslikala svoj jedini preostali kofer i svojim pratiteljima javila što se dogodilo s onim drugim.

"Tek stigla, a već su mi ukrali...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 10:43