MILJENIK ŽENA

VLADO KALEMBER PROGOVORIO O TITULI VELIKOG ZAVODNIKA I RASPADU BRAKA S ANOM RUCNER 'Meni se od jedne veze uvijek dodavala još poneka...'

 
Vlado Kalember
 Neja Markicevic / CROPIX
 

Vlado Kalember i Srebrna krila prije nekoliko mjeseci objavili su singl "Je li ti žao zbog nas". Popularni 66-godišnji glazbenik u razgovoru za Dnevni avaz osvrnuo se na osamdesete kad je žario i palio regionalnom scenom, a komentirao je i titulu velikog zavodnika koja se i danas veže uz njegovo ime.

- To je zabluda i predrasuda. S kim god bih popio kavu, to bi svi prenijeli kao da je u pitanju bila veza. Meni se od jedne veze uvijek dodavala još poneka. Ako sam imao 22 veze, ispalo bi da sam ih imao 222! Bilo je to takvo doba. Dima jest bilo, ali ne i požara - rekao je Vlado, koji je i poslije razvoda od violončelistice Ane Rucner s njom ostao u jako dobrim odnosima.

- To baš i nije uobičajeno na ovim prostorima, a meni je žao što to nije pravilo, već iznimka. U životu ništa nije...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
26. studeni 2025 15:25