Bivša djevojka Jima Carreyja koja se predozirala nakon prekida s glumcem, Cathriona White, svom terapeutu otkrila je da ju je Carrey zarazio herpesom i s još dvije spolno prenosive bolesti, te da joj je lagao da nije zaražen.
Prema bilješkama njezinog terapeuta od 18. srpnja 2013., koje eksluzivno posjeduje Daily Mail, Carrey je lagao svojoj djevojci o herpesu na penisu. Slavni komičar navodno je imao male izrasline na genitalijama. White ga je pitala o čemu se radi, a on joj je objasnio 'kako mu je to od brijanja'.
Nakon toga 27-godišnjakinja se testirala na spolne bolesti što je priznala Carreyju. Ubrzo je 55-godišnji glumac odlučio prekinuti vezu, a White je potom dobila nalaze koji su pokazali da je zaražena s dva tipa herpesa i klamidijom.
Zbog prekida i saznanja da ima spo...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....