PLIJENI PAŽNJU

FOTO: DJEVOJKA KOŠARKAŠA CEDEVITE SKINULA SE U TOPLES Popularna je na društvenim mrežama. Nakon što pogledate njen Instagram, sve će vam biti jasno

 
 Instagram
 

Maik Zirbes (29), njemački košarkaš koji igra na poziciji centra, član je Cedevita Olimpije, a osim što pozornost javnosti izaziva svojom igrom podjednako je medijima interesantan i zbog atraktivnih djevojaka kojima je uvijek okružen.

Tako je njegova djevojka manekenka Victoria Sonntag na Instagramu objavila fotografiju na kojoj je u toplesu. Atraktivna plavuša tako se fotografirala iz profila, svinuvši bodi te pokrivši grudi rukama, a fotografija je izazvala oduševljenje brojnih pratitelja.

Victoria je iznimno popularna na društvenim mrežama, a to i ne treba čuditi s obzirom na često objavljuje golišave fotografije. No, isto tako često objavljuje i fotografije s Maikom koji je u dva navrata igrao za Crvenu zvezdu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 19:00