EKSKLUZIVNO IZ RUSIJE

MOJA VEČERA S NICOLE KIDMAN Slavna glumica otkrila novinarki Jutarnjeg: 'Od svega u životu želim samo poživjeti dovoljno dugo da dočekam svoje unuke'

 
Nicole Kidman (na fotografiji u krugu u društvu novinarke Jutarnjeg Marijane Sever Tot)
 

Ne trebate ni znati da je riječ o jednoj od najvećih holivudskih glumica današnjice, kada ona uđe u prostoriju, svi zanijeme kao hipnotizirani, sve su oči uprte u nju. Ona odiše gracioznošću i samouvjerenošću, iako to ne izvire samo iz njezine besprijekorne ljepote, pa čak ni iz njezine savršene haljine koja joj savršeno pristaje.

Nicole Kidman (51) udobno se smjestila u pozlaćenoj vintage fotelji u stilu kakve moderne princeze kad sam ušla u predvorje slavnog hotela Four Seasons u Sankt Peterburgu, gdje se trebao održati intervju sa slavnom glumicom. Za mnom je ušlo još nekoliko kolega i sve nas je redom diskretno odmjerila. Pogledala je svakog ravno u oči, srdačno se osmjehnuvši. “Woow, vi ste jedna jako zgodna družina”, komplimentirala nam je.

Dočekala nas je ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 20:04