CIJENA SUĐENJA

Može li uopće Amber Heard isplatiti Deppa: ‘Čak i ako proglasi bankrot, bit će troškova...‘

Iako je presuđeno da glumcu mora platiti 15 milijuna dolara konačna računica je malo drugačija pa joj je trenutni dug 8 milijuna dolara

Amber Heard 

 -/Shutterstock Editorial/Profimedia/-/Shutterstock Editorial/Profimedia
Iako je presuđeno da glumcu mora platiti 15 milijuna dolara konačna računica je malo drugačija pa joj je trenutni dug 8 milijuna dolara

Nakon 23 dana saslušanja, niza svjedoka i bizarnih dokaza, sudska trakavica između bivših supružnika, glumca Johnnyja Deppa (58) i glumice Amber Heard (36) je završila.

Porota je donijela presudu da je Heard klevetala Deppa te odlučila da Heard, kad se sve zbroji i oduzme mora Deppu platiti 15 milijuna dolara. Međutim računica na kraju ispada nešto drugačija. Naime, zbog ograničenja dodijeljenih odšteta u Virginiji taj je iznos smanjen za pet milijuna. Nakon toga Heardovoj je presuđeno dodatnih 2 milijuna dolara od Deppa jer su je njeni odvjetnici oklevetali. Uz to Heardova mora platiti 350 tisuća dolara tzv. kaznene odštete.

image

Johnny Depp

Drew Angerer/Afp

Kad se sve zbroj...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 16:14