ZARUKE

Playboyeva zečica sedam godina nakon smrti Hugha Hefnera pronašla sreću s drugim: ‘Moje prvo vjenčanje bilo je predstava za javnost‘

Prosidba je uslijedila nakon godinu dana veze para i sedam godina nakon što je osnivač Playboya preminuo u 91. godini

Crystal Hefner

 Planet Photos/Planet/Profimedia
Prosidba je uslijedila nakon godinu dana veze para i sedam godina nakon što je osnivač Playboya preminuo u 91. godini

Udovica Hugha Hefnera, Crystal, spremna je ponovno prošetati do oltara, piše New York Post. Ovoga je puta sretnik James Ward, a prosidba je uslijedila nakon godinu dana veze i sedam godina nakon što je osnivač Playboya preminuo u 91. godini.

image

Hugh Hefner i Crystal Hefner

Kevan Brooks/admedia/Sipa Press/Profimedia

Ward je po zanimanju morski biolog pa ne čudi što su se zaruke dogodile upravo na tropskoj destinaciji – terasi kuće na Havajima, koju je sam izgradio. S dijamantnim prstenom od šest karata kleknuo je 25. travnja nakon što su proveli mjesec dana u Africi slaveći svoju prvu godišnjicu.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. lipanj 2026 22:58