ŠTO SE DOGAĐA?

Princa Williama i Kate Middleton već drugu godinu za redom nije bilo nigdje na vidiku tijekom uskršnjih svečanosti, zašto?

William i Kate odlučili su provesti blagdan u svom seoskom domu u Norfolku s njihovo troje djece

Princ William i Kate Middleton

 I-images/Eyevine/Profimedia/I-images/eyevine/profimedia
William i Kate odlučili su provesti blagdan u svom seoskom domu u Norfolku s njihovo troje djece

Princ William i njegova supruga Kate Middleton drugi su Uskrs za redom preskočili kraljevske uskrsne svečanosti, dok su kralj Charles i kraljica Camilla u nedjelju ujutro preuzeli središnju ulogu u dvorcu Windsor, piše Page Six.

Na svečanosti je sudjelovala princeza Anne sa suprugom Sir Timothyjem Laurenceom, princ Andrew s bivšom suprugom Sarah Ferguson, princezama Beatrice i Eugenie te njihovim supruzima Edoardom Mapellijem Mozzijem i Jackom Brooksbankom, a pridružio se i princ Edward sa suprugom Sophie, vojvotkinjom od Edinburgha, i sinom Jamesom.

S druge strane, William i Kate odlučili su provesti blagdan u svom seoskom domu u Norfolku s njihovo troje djece: princem Georgeom, princezom Charlotte i princem Louisom. Prošle godine obitelj je također preskočila uskrsno okupljanje jer se Kate tada borila s rakom.

image

Princ William i princeza Catherine

Chris Jackson/Afp

Princeza je u siječnju otkrila da je u remisiji, četiri mjeseca nakon završetka liječenja. "Htjela sam iskoristiti ovu priliku i zahvaliti Royal Marsden bolnici što su se tako divno brinuli o meni tijekom protekle godine. Olakšanje je što sam sada u remisiji i usredotočena sam na oporavak. Kao što svi koji su prošli dijagnozu raka znaju, potrebno je vrijeme da se prilagodite novoj svakodnevici”, rekla je jednom prilikom.

image

Princ William i Kate Middleton

Backgrid/Backgrid Uk/Profimedia/Backgrid/backgrid Uk/profimedia

Inače, prošlog tjedna je otkrila kako pronalazi unutarnji mir tijekom stresnih razdoblja. "Možda nemaju svi isti odnos prema prirodi, ali meni ona ima duboko značenje – kao prostor ravnoteže, mira i ponovnog povezivanja u inače jako užurbanom svijetu”, priznala je.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. studeni 2025 21:35