Pjevačica Camila Cabello, koja je nedavno dobila mješovite reakcije na svoj nastup na Glastonbury festivalu, a društvenim mrežama sada kruži snimka njezinog poljupca u usta s jednom od najpoznatijih svjetskih manekenki, Emily Ratajkowski.
Poljubac je snimljen na tradicionalnom ‘partyju u bijelom‘ u New Yorku 4. srpnja. Tu zabavu redovito organizira biznismen Michael Rubin.
Na snimci se vidi kako Cabello i Ratajkowski uživaju na zabavi, fotografiraju s s kolegama iz svijeta slavnih, a onda se odjednom - ljube u usta.
Snimka je ubrzo postala viralna, a pjevačica je na svom Instagramu ispod fotografije poljupca dobila gotovo dva mil...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....