PAD S BALKONA

Troje uhićenih zbog smrti Liama Paynea

Bivši pjevač grupe One Direction je preminuo prije tri tjedna nakon pada s balkona na trećem katu hotela

Liam Payne

 Tolga Akmen/Afp
Bivši pjevač grupe One Direction je preminuo prije tri tjedna nakon pada s balkona na trećem katu hotela

Argentinske su vlasti priopćile da su tri osobe uhićene i optužene zbog smrti pjevača Liama Paynea.

Podsjetimo, bivši pjevač grupe One Direction je preminuo prije tri tjedna nakon pada s balkona na trećem katu hotela u Buenos Airesu.

Argentinski su tužitelji rekli da je jedna osoba koja je bila u društvu pjevača optužena za napuštanje osobe, nakon čega je uslijedila smrt, kao i za opskrbu i omogućavanje korištenja opojnih droga.

Za nabavu narkotika su optuženi i zaposlenik i treća osoba, javlja BBC.

Argentinske su vlasti istraživale Payneove posljednje dane u hotelu CasaSur. Također je izvršeno devet racija, a istražuju i njegov slomljeni laptop i druge zaplijenjene uređaje.

Podsjetimo, tog dana kada je tragično preminuo, Payne je bio pod utjecajem jakih halucinogeni...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
30. studeni 2025 18:58