Lady Gaga uskoro se udaje za svog zaručnika, Michaela Polanskog. Slavna pjevačica objavila je tu novost za gostovanja u emisiji Bruna Marsa "Romantic Radio" na iHeartRadio u petak navečer.
"Moj zaručnik i ja putujemo cijelu godinu, ali uskoro ćemo se vjenčati", otkrila je, obrativši se potom Brunu Marsu: "Nadali smo se da bi nam mogao odabrati posebnu pjesmu za nas", rekla je u snimljenoj poruci, a on je odmah odgovorio: "Ako tražite pjesmu koju ćete posvetiti svom mužu, rekao bih da nije s mog novog albuma", rekao je. "Odabrao bih ‘Risk It All‘."
Lady Gaga i Polansky u vezi su od 2020. godine a zaručili su se 2024. On je poduzetnik i investitor, a s Lady Gagom zbližio se za vrijeme karantene u doba korone, koju su oboje proveli u Malibuu. Lady Gaga je potvrdila da su ona i Polanski zaručeni u srpnju 2024., predstavivši Polanskog kao svog zaručnika dok je razgovarala s francuskim premijerom Gabrielom Attalom na Olimpijskim igrama u Parizu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....