SOLIDARNE SA SANNOM

Ujedinjene žene diljem svijeta objavljuju snimke na kojima plešu: ‘Ne podnosimo rodno dvostruke standarde!‘

Žene diljem svijeta stale su u obranu finske premijerke Sanne Marin i objavile videe svojih plesova uz hashtag ‘solidarne sa Sannom‘

Žene diljem svijeta objavljuju videe svojih plesova kako bi se solidarizirale sa Sannom Marin

 Screenshot Twitter/TikTok
Žene diljem svijeta stale su u obranu finske premijerke Sanne Marin i objavile videe svojih plesova uz hashtag ‘solidarne sa Sannom‘

Nakon što je finska premijerka Sanna Marin kritizirana zbog snimki plesa koje su procurile u javnost, žene diljem svijeta na društvenim mrežama objavljuju svoje videosnimke na kojima plešu kao podršku finskoj premijerki.

U javnosti su se pojavili videoisječci na kojima 36-godišnja političarka pleše s prijateljima u privatnom okruženju, a neki njezini politički protivnici osudili su Marinovo ponašanje kao nedolično jednoj premijerki.

No, žene diljem svijeta udružile su se i odgovorile na ovu kritiku. Društvene mreže tako su prepravili videoisječci na kojima žene plešu, a koriste hashtag #solidaritywithsanna (solidarne sa Sannom).

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 11:15