Filmski redatelj Woody Allen, koji rijetko priča o svom privatnom životu, progovorio je o supruzi Soon-Yi Previn koja je 35 godina mlađa od njega. Tijekom promoviranja svoje nove knjige "What‘s with Baum?" je Previn opisao kao "predivnu majku" s "izuzetnom osobnošću" te rekao da je ona "društveni i kulturni pokretač braka".
Otkrio je i da nikada nije mislio da će biti u braku s puno mlađom ženom. "Da mi je netko prije nekoliko godina rekao da ću biti oženjen za djevojku puno mlađu od sebe, koja nema nikakve veze s New Yorkom niti zajedničke interese iz djetinjstva, da će biti korejsko siroče, rekao bih: ‘Nema šanse. Oženit ću se za glumicu iz New Yorka.‘ Ali nije ispalo tako", ispričao je on, prenosi Mirror.
Serija o velikom skandalu Woodyja Allena pokušava srozati kult legendarnog redatelja
Woody i Soon-Yi su se upoznali kada je on bio u vezi s njezinom majkom Miom Farrow, koja je s bivšim suprugom Andreom usvojila Previn 1978. godine. Woody i Mia su vezu započeli 1980. godine, kada je Soon-Yi imala 10 godina. Allen i Farrow su zajedno posvojili dvoje djece - Dylan i Mosesa te su dobili još jedno dijete zajedno. Međutim, njihovoj je vezi došao kraj nakon što je 1991. godine Mia saznala da redatelj ima aferu s njezinom kćeri. Woody Allen je o cijelom slučaju nedavno govorio i u podcast gostovanju kod slavnog komičara i voditelja Billa Mahera.
Kratko nakon je Allen bio optužen za seksualno zlostavljanje posvojene kćeri Dylan, što on i dalje negira. Mia i Dylan su svoje optužbe iznijele u dokumentarcu "Allen v Farrow", a Woody i Soon-Yi su žestoko kritizirali i dokumentarac.
"Ovi dokumentaristi nisu bili zainteresirani za istinu. Umjesto toga su godinama potajno surađivali s Farrowima i njihovim pomagačima kako bi sastavili zlonamjernu priču punu laži. Kao što je poznato već desetljećima, ove su optužbe potpuno neistinite. Više agencija je provelo istrage i utvrdilo da se, bez obzira na to u što je Dylan bila navedena da vjeruje, nikakvo nasilje nije dogodilo", poručili su oni.
Woody Allen odgovorio na optužbe iz HBO-ove serije: ‘To je napad pun lažI! Istina ih ne zanima‘
Dylanine tvrdnje nisu dovele do kaznenog postupka protiv Woodyja, a redatelj je optužio Miu da je "uporno uvjeravala" njihovu kćer da misli kako je on "seksualni predator". Allen je izjavio i da vjeruje kako Miu pokreće ljutnja zbog njegove veze sa Soon-Yi.
Unatoč svim optužbama, Woody i Soon-Yi su se 1997. godine vjenčali. On je tada imao 62 godine, a ona 27.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....