NOVI IZGLED?

Zvijezda ‘Gladijatora‘ iznenadila drastičnim gubitkom kilograma: Privukao je svu pozornost na crvenom tepihu

Russell Crowe i Britney Theriot ukrali su poglede na dodjeli Golden Bee nagrada

Russell Crowe

 Oli Scarff/Afp
Russell Crowe i Britney Theriot ukrali su poglede na dodjeli Golden Bee nagrada

Russell Crowe (60) itekako je privukao pozornost na dodjeli nagrada Golden Bee na Malti. Glumac iz filma "Gladijator" izgledao je dotjerano i u top formi u potpuno crnom izdanju koje je uključivalo krojeno odijelo, crnu košulju i prsluk, piše Daily Mail.

Na društvenim mrežama znale su kružiti razne snimke glumca u ne tako dobrom izdanju pa je novo pojavljivanje itekako iznenadilo obožavatelje.

S glumcem je bila i zaručnica Britney Theriot, koja je također izgledala profinjeno u dugoj haljini. Par se pojavio u javnosti po prvi put otkako su se ponovno pojavile glasine da bi se mogli vjenčati u Rimu.

Nagađanja su se pojavila jer je Britney nosila dijamantni prsten na ruci, što je izazvalo sumnje da je par, koji je u vezi od 2020., zaručen. Navodno su prilikom nedavnog posjeta Rimu obišli crkvu, što je dodatno pojačalo nagađanja o talijanskom vjenčanju.

"Italija je oduvijek bila njihovo idealno mjesto za vjenčanje. Svaki put kad odu tamo, vrate se još zaljubljeniji. Oduvijek su sanjali da se vjenčaju upravo tamo", kazao je izvor. Par često posjećuje Italiju, a glasine o zarukama prvi put su se pojavile prošle godine.

Inače, Russell je prije bio u braku s australskom glumicom Danielle (55), s kojom se vjenčao u travnju 2003. na svojoj farmi u Nana Glenu. Zajedno su dobili dva sina, no razdvojili su se 2012., a razvod su finalizirali šest godina kasnije. Unatoč razvodu, par je ostao u prijateljskim odnosima te se i dalje smatraju obitelji.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
26. studeni 2025 13:28