Fotografije gole Jennifer Lawrence, kao i one koje navodno prikazuju više od 100 nagih slavnih ljepotica, procurile su na internetu.
Naime, Buzzfeed piše kako su se fotografije ukradene s mobilnih telefona pojavile na iCloudu prije nego li su objavljene na 4chan-u, stranici čiji korisnici uglavnom anonimno objavljuju.
Uz neke od fotografija hakeri su objavili i popis navodnih žrtava koji sadrži čak 101 ime, no većina njih je negirala vjerodostojnost fotografija.
Ipak, glasnogovornik Jennifer Lawrence koja se našla na udaru hakera potvrdio je za MailOnline da se na golišavim fotografija zaista nalazi slavna glumica.
- Ovo je čisto narušavanje privatnosti. Kontaktirali smo policiju i sudit će se svakom tko objavi ukradene fotografije Jennifer Lawrence - kazao je.
Haker je na 4chanu...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....