PARALELNI INTERVJU

Mila: Ne razmišljam o pobjedi, već sam na izmaku snaga Nera: Pobjednička proslava dogodit će se spontano

ZAGREB - Glumica Nera Stipičević i voditeljica Mila Horvat sutra navečer će otplesati svoj zadnji ples, a publika će odlučiti koja će od dvije atraktivne crnke postati pobjednica pete sezone showa “Ples sa zvijezdama”.

• Mislite li da ste zaslužili prolaz u finale? Koji je vaš najjači adut u borbi za naklonost publike?

Mila: Stvorila se kriva percepcija o Robertu i meni. Tijekom cijelog showa u očima žirija bili smo drugi. Nismo bili na korak od ispadanja zbog žirija, već zbog glasova publike.

Nera: Ocjene žirija i glasovi publike rekli su svoje. A budući da strast prema svom poslu ne krijemo ni Damir ni ja, rekla bih da su nas naša iskrenost i uživanje u plesu doveli do finala.

•Koji ples vam je ostao u najboljem sjećanju?

Mila: Obožavam latino plesove, a kao ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
10. prosinac 2025 19:45