Istina je, Alma je trudna i postat ćemo, ako Bog da, iduće godine roditelji - potvrdio je Amar Bukvić za Jutarnji list da će on i supruga Alma dobiti prinovu.
Sretna je to vijest o kojoj se već neko vrijeme šuškalo u glumačkim krugovima, a Amar ju je i potvrdio sad kad je njegova supruga u drugom tromjesečju trudnoće.
U intervjuu za Studio Jutarnjeg lista koji su dali kratko nakon svadbe, Amar i Alma otvoreno su progovorili o tome kako žele da se njihova obitelj uskoro proširi te da im je oboma obitelj vrlo važna u životu. - Uvijek spominjem kako sam odrastao u obitelji s dugovječnim brakom i kako bio volio i nadam se da će i naš brak biti lijep poput onog mojih roditelja. Važno je povjerenje, poštovanje i posvećenost.
Prirodni nastavak jednog lijepog odnosa - rekao je ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....