NAJAVILA TUŽBU

'POKRADENA SAM! U FILMU KOJI JE OSVOJIO OSCARA SU SNIMKE S MOJEG KONCERTA!' Jelena Karleuša optužuje autore filma o Amy Winehouse

 Instagram

Srpska pjevačica Jelena Karleuša ponovno se našla u središtu medijske pozornosti i to ponovno zato što je, kako kaže, pokradena.

Naime, nakon tvrdnji da ju kopira Kim Kardashian, Jelena sada kaže da je u Oscarom nagrađenom dokumentarnom filmu o Amy Winehouse korišten materijal snimljen na njezinom koncertu.

O tome se požalila na Facebooku.

OD LINČA DO OSKARA

Eeee, šta ti je život... Kroz pakao medijskog linča kroz koji sam ni kriva ni dužna prošla iz neobjašnjivih razloga, samo zato što sam održala koncert na Ušću pred više od 40.000 ljudi, do toga da se kadrovi tog istog koncerta UKRADU i stave u film o poslednjem koncertu Ejmi Vajnhaus, koji je posle "Gremija", upravo dobio i nagradu "Oskar". A? Šta kažete?:-)

Ironija je tim pre veća što se čitav dokumentarac ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
02. prosinac 2025 20:25