U četvrtoj polufinalnoj emisiji " Supertalent" među deset natjecatelja kao najtalentiraniji prema mišljenju gledatelja izabran je harmonikaš Aleksandar Olujić, dok je drugo mjesto prema odluci žirija zauzela plesna skupina D'N'F, čime su oboje osigurali nastup u finalnoj emisiji.
Splitska skupina za ulazak u finale borila se s trećeplasiranom Kristinom i tamburaškim orkestrom Dora Pejačević, te je u konačnici žiri presudio.
"Ljudi hvala vam svima. Hvala prvenstveno žiriju, publici i svima koji su glasovali za mene", rekao je Aleksandar Olujić.
Nastup u završnici showa do sada su osigurali Jana Klarić, Petra Antolić, Skandal bend i plesni studio D Vision, Maja Terzić i Viktorija Novosel.
U večerašnjoj polufinalnoj emisiji na prolazak dalje borili su se plesna skupina 'B...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....