CIBONA ILI UNICAJA

Repeša oduševljen podrškom, ali nije siguran u ostanak

Play-off je novo natjecanje i želimo da se zna s kime imaju posla - objasnio je Tomislav Zubčić dugotrajnu agresivnost Cibone koju je bodrilo oko 3500 gledatelja
 Goran Mehkek / CROPIX
Play-off je novo natjecanje i želimo da se zna s kime imaju posla - objasnio je Tomislav Zubčić dugotrajnu agresivnost Cibone koju je bodrilo oko 3500 gledatelja

Cibona kao da je imala savršenog špijuna u zadarskim redovima. U prvom poluvremenu “znala” je kakav će biti gotovo svaki napad suparnika i agresivnom obranom presjekla “milijun” lopti i akcija. Prva utakmica polufinala završila je 86-57 (39-17), a imala je Cibona i +38 (76-38). Navijači su tada klicali “Repeša ostani”. Prepoznali su tko je najzaslužniji što “cibosi” nižu pobjede i znaju da je trener na pragu odlaska u Unicaju.

- Hvala im na podršci. Vidjet ćemo što će biti - odgovorio je Jasmin Repeša na pitanje o poruci navijača.

- Play-off je novo natjecanje i želimo da se zna s kime imaju posla - objasnio je Tomislav Zubčić dugotrajnu agresivnost Cibone koju je bodrilo oko 3500 gledatelja, a među njima, u prvom redu, glumačka postava legendarnih Smogovaca po kojima se prozvala skupina navijača “vukova”.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 19:18