BUDAN NA KLUPI

Bari nadigrao Palermo, Napoli opet remizirao

Naples' midfielder Marek Hamsik of Slovakia (C) celebrates the team's victory over Juventus with teammate Matteo Contini (R) and Morgan De Sanctis (L) during their Serie A football match at Turin's Olympic Stadium on October 31, 2009. AFP PHOTO / EMILIO ANDREOLI

Odigrane su prve dvije utakmice 22. kola talijanskoga nogometnog prvenstva. Napoli i Genoa odigrali su na San Paolu 0-0, dok je Bari na San Nicoli pobijedio Palermo 4-2.

Vezni nogometaš Palerma Fabio Liverani izravno je utjecao na ishod utakmice isključenjem u 56. minuti. Dobio je tada drugi žuti karton. Taman su s dvije minute ranije gosti iz rezultatskog zaostatka (2-0) vratili na 2-2. Nakon toga, domaći su opet zabili dva gola.

U gostujućem sastavu na klupi je cijelo vrijeme dvoboja proveo Igor Budan.

Ivan Jurić ušao je u igru Genoe u 74. minuti dvoboja Đenovljana s domaćim Napolitancima. Domaća je momčad već drugu domaću utakmicu završila bez pobjednika i bez golova. Stvarali su igrači Napolija prilike i napadali, ali ih je sve uspio anulirati gostujući golman Amelia.

Serie A, 22. kolo:

Napoli – Genoa 0-0

Bari – Palermo 4-2 (Bonucci 5, Alvarez 7, Barreto 62-11m, Koman 85 / Cavani 28, 2. Pastore 54)

Redoslijed: 1. Inter 49 (-1), 2. Milan 40 (-1), 3. Roma 38 (-1), 4. Napoli 38, 5. Palermo 34, 6. Jventus 33 (-1), 7. Bari 32, 8. Genoa 32...

08. svibanj 2024 15:29