FINALE NA WEMBLEYJU

FOTO, VIDEO: MAN. CITY - SUNDERLAND 3-1 City uzeo Liga kup, fantastičan gol Tourea!

City je po treći puta osvojio Liga-kup nakon 1970. i 1976., a ovo je i prvi engleski trofej trenera Manuela Pellegrinija

Nogometaši Manchester Citya pobjednici su engleskog Liga-kupa nakon što su u finalnoj utakmici na Wembleyu pobijedili Sunderland s 3-1.

City je po treći puta osvojio Liga-kup nakon 1970. i 1976., a ovo je i prvi engleski trofej trenera Manuela Pellegrinija. Sunderland, koji je na Wembleyu tražio svoj prvi trofej nakon 31 godine, bolje je započeo utakmicu i poveo pogorkom Fabija Borinija u 10. minuti.

City se dugo mučio i izjednačio je tek u 55. minuti fantastičnim pogotkom Yaye Tourea, a samo minutu kasnije Samir Nasri donosi prednost od 2-1. Sunderland je pokušavao izjednačiti, ali je primio pogodak iz protunapada preko Jesusa Navasa u 90.minuti.

Manchester City 3-1 Sunderland ~ All Goals... by All_Goals

16. travanj 2024 10:32