PREMIERSHIP

FOTO, VIDEO: REMIJI CITYJA I CHELSEAJA Koeman iznenadio Mourinha, Burnley šokirao Etihad!

Nogometaši Manchester Cityja ispustili su prednost od 2-0 iz prvog dijela i osvojili samo bod

Chelsea je izvukao samo bod kod Southamptona, ali Manchester City uzvratio je uslugu ispustivši dva gola prednosti na domaćem terenu!

Southampton i Chelsea podijelili su bodove u drugoj utakmici 19. kola engleske Premier lige odigravši na stadionu St. Mary's 1-1. Domaće je u vodstvo doveo Mane u 17. minuti, a konačnih 1-1 postavio je Eden Hazard u prvoj minuti sučevog vremena u prvom dijelu.

Nogometaši Manchester Cityja ispustili su prednost od 2-0 iz prvog dijela i osvojili samo bod na domaćem terenu protiv pretposljednjeg Burnleyja te tako propustili priliku primaknuti se samo na bod zaostatka za vodećim Chelseajem.

Manchester City vs Burnley 2-2 All Goals... by luffyxguts

Nekoliko iznenađujućih rezultata donijele su nedjeljne utakmice 19. kola engleske Premier lige, a vodeće tri momčadi osvojile su samo po bod. Najviše za propuštenom prilikom mogu žaliti nogometaši Manchester Cityja koji su na svom stadionu Etihad na poluvremenu vodili 2-0 pogocima Silve i Fernandinha, a na kraju osvojili samo bod protiv pretposljednjeg Burnleyja. Gosti su smanjili zaostatak u 47. minuti kad je Boydu priznat pogodak, iako je bio u zaleđu. Konačnih 2-2 postigao je Barnes u 81. minuti. Tako su "građani" ostali na tri boda iza vodećeg Chelseaja koji je odigrao 1-1 na gostovanju u Southamptonu. Domaći su poveli pogotkom Manea u 17. minuti, a izjednačio je nakon sjajanog solo-prodora Eden Hazard u posljednjoj minuti prvog dijela.

Hazard Gooal (1:1) Southampton vs Chelsea 28/12/14 by livegoals1

Mane Gooal (1:0) Southampton vs Chelsea 28/12/14 by livegoals1

Priliku da se približi vodećem dvojcu imao je i Manchester United, ali je kod Tottenhama odigrao bez pogodaka.

All Goals - West Ham 1-2 Arsenal (Premier... by pewdiepieofficia

Arsenal je pogocima Cazorle (41-11m) i Welbecka (44) slavio na gostovanju kod West Hama za koji je jedini strijelac bio Kouyate. Iznenađujuću gostujuću pobjedu ostvario je Leicester City kod Hulla. Jedini pogodak postigao je Mahrez u 32. minuti. Nikica Jelavić je ušao u momčad Hull Cityja na početku drugog poluvremena te uputio jedan opasan udarac na gol. Hull je ovim neočekivanim porazom ostao na rubu zone ispadanja.