SERIE A

Milan svladao Bresciju i ostao na vrhu

Roma je u Veroni propustila pobijediti Chievo iako je prvo poluvrijeme završila s 2-0 vodstvom pogocima brazilskog veznjaka Fabija Simplicija
AC Milan's Swedish forward Zlatan Ibrahimovic celebrates after scoring a penalty against Inter Milan during their Italian Serie A football match on November 14, 2010 in San Siro stadium in Milan. AFP PHOTO / OLIVIER MORIN

Pobjedom od 3-0 protiv Brescije na svom San Siru Milanovi su se nogometaši ponovno odvojili na vrhu ljestvice od najbližeg pratitelja Lazija .

Strijelci za domaću momčad u subotnjem dvoboju 15. kola Serije A bili su Kevin-Prince Boateng u četvrtoj, Robinho u 28. i Zlatan Ibrahimović u 31. minuti. Gancu je to bio prvi, Brazilcu peti, a Šveđaninu već osmi prvenstveni pogodak. Bolji od njega s po devet su pogodaka na vrhu ljestvice strijelaca samo Napolijev Edinson Cavani i Interov Samuel Eto'o.

Roma je u Veroni propustila pobijediti Chievo iako je prvo poluvrijeme završila s 2-0 vodstvom pogocima brazilskog veznjaka Fabija Simplicija. U drugom su dijelu preko Moscardellija i Granochea domaći nogometaši ipak uspjeli izjednačiti.

Zbog grubog je nasrtaja u 86. minuti isključujući crveni karton zaradio Romin i veznjak talijanske reprezentacije Daniele de Rossi.