DVA REMIJA

U Seriji A bez pobjednika

AP

Odigrane su dvije zaostale utakmice 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Obje su završile bez pobjednika, pa su tako Bologna i Atalanta odigrali 2-2, a Genoa i Bari 1-1.

U Đenovi je hrvatski reprezentativac Ivan Jurić odigrao svih 90 minuta u utakmici u kojoj je Bari poveo već u 4. minuti preko Paula Vita Barreta. Genoa je uspjela doći do boda preko Omara Milanetta koja je zabio iz slobodnog udarca u sedmoj minuti drugog dijela.

U drugoj utakmici Bologna je u 34. minuti imala prednost 2-0 dvama golovima Marca Di Vaija (6. i 7. prvenstvenji gol). Derbi začelja ljestvice završio je podjelom bodova, a za to su najzaslužniji Thomas Mafredini i Javier Chevanton, koji su zabili golove za sastav iz Bergama.