NOVI KIKS BILIĆA

VIDEO Amkar sredio Lokomotiv u Moskvi

U utakmici 13. kola ruskog prvenstva Lokomotiv trenera Slavena Bilića na svom je terenu izgubio od Amkara sa 2:1. Gostujuća momčad povela je u 25. minuti preko Bugarina Peeva, koji je lijepim udarcem sa 12-13 metara svladao Krešića. Izjednačio je Pavljučenko u 36. minuti udarcem glavom.

U drugom poluvremenu Lokomotiv je bio dominantna momčad, propustio nekoliko dobrih prigoda, a kazna je stigla u 4. minuti sudačke nadoknade kada je za slavlje gostiju zabio Pikušak. Dario Krešić bio je na golu Moskovljana, a Vedran Ćorluka odradio je 90 minuta u obrani.

Lokomotiv nakon 13 utakmica ima 21 bod, ali je ušao u lošu seriju. Već četiri kola Bilićeva momčad ne zna za ligašku pobjedu, u tom je razdoblju ubilježila po dva poraza i neodlučena rezultata. Amkar nakon ove pobjede ima 18 bodova.

20. travanj 2024 01:26